Apie mus

Svajonės pildosi ir mes tai žinome. Prisiminkite patį romantiškiausią filmą, tobulas svajonių vestuves ir leiskite sau atsidurti šioje svajonėje. Mes, „Idea Mallorca“ komanda, kartu su Jumis esame pasiruošę sugriauti visus vestuvių mitus!

Mūsų istorija prasidėjo prieš penkis metus. „Aš Erika ir aš noriu tobulų vestuvių“, – toptelėjo galvoje ir pradėjau veikti. Dalyvavau daugelyje storų lietuviškų vestuvių ir nors visos jos buvo savaip žavios, savoje šventėje norėjosi visko kitaip. Laisvė, atsiribojimas nuo tariamų įsipareigojimų ir tolimų giminaičių nuomonių, tikra šventė, kurioje visiems būtų be galo smagu, kurią visi prisimintume kaip smagų nuotykį – štai ko ieškojau. Taip atradome saulėtą ir nerūpestingą Maljorką, tačiau vestuvių organizatorių paketai neatitiko vizijos. Gimimas po užsispyrusio jaučio ženklu pastūmėjo viską perimti į savo rankas. Derybos su ugningo temperamento ispanais, varginantis atsakymų laukimas, begalė idėjų galvoje ir milžiniškos pastangos virto svajone, kurios troškau savo šeimai ir artimiesiems. Gyvenime visada užsibrėžiu daugiau, todėl viską įgyvendinus iki smulkmenų esu daugiau nei patenkinta.

Mūsų šventė tapo tikra staigmena draugams ir artimiesiems, tikru nuotykiu, kurį visi prisimena iki šiol. Puikūs įspūdžiai, atsiminimai, pagyrimo žodžiai ir šventės visiems dovanotas džiaugsmas iki šiol neleido nurimti. Nudirbau didelį darbą ir noriu rezultatais pasidalinti su kitais jaunavedžiais. Šiandien subūriau patikimą ir kūrybingą komandą, su kuria esame pasiruošę Jūsų slapčiausią svajonę paversti realybe. Turime idėją – švęskime Maljorkoje!

Sugriaukime vestuvių mitus kartu!

"Idea Mallorca" komanda

Reiklūs sau. Dirbatys su aistra. Kūrybingi ir nuolat tobulėjantys.

Apie mus

Paulius

Apie mus

Nerijus

Apie mus

Ema

Apie mus

Erika

Rinkitės mus, jeigu:

Vertinate akimirkos emociją

Vertinate akimirkos emociją

Medaus mėnuo Maljorkoje gali prasidėti iškart po ceremonijos – tai reiškia, kad jokių eilių oro uoste, skrydžių vėlavimo ar bagažo paieškų nebus! Gera pradžia – pusė darbo, tad nedelskite puikiai pradėti bendrą gyvenimą.

Mėgstate planuotą spontaniškumą

Mėgstate planuotą spontaniškumą

Pasirūpinsime staigmenomis ir pramogomis, Maljorka dovanos nuostabų orą ir puikią atmosferą.

Esate pasiruošę laužyti standartus

Esate pasiruošę laužyti standartus

Jokių nematytų tetų ir dėdžių, aptarinėjimo ar nuobodybės. Pripažįstame, į Maljorką atvyks ne visi – bet juk tai privalumas, nes švęsite su tais, kuriems iš tikrųjų esate svarbūs!

Mėgstate, kai apie Jus kalba?

Mėgstate, kai apie Jus kalba?

Vestuves Maljorkoje visi svečiai aptarinės laaabai ilgai, o ir patys nepajėgsite savyje sulaikyti tokio puikių įspūdžių pliūpsnio.

Norite tausoti nervų ląsteles ir išvengti planavimo streso

Norite tausoti nervų ląsteles ir išvengti planavimo streso

Pasirūpinsime viskuo nuo A iki Ž, o Jums reikės tik mėgautis poilsiu, švente ir vienas kitu.

Norite sutaupyti

Norite sutaupyti

Vidutinės vestuvių išlaidos Lietuvoje siekia 5 tūkst. eurų – toks biudžetas su mumis Maljorkoje taps ne tik švente, bet ir tikrai saldžiu medaus mėnesiu.

Ieškote išskirtinumo ir naujovių

Ieškote išskirtinumo ir naujovių

Išdrįskite paversti savo svajones tikrove, atraskite naujus įspūdžius ir pramogas!