Hen and stag parties

Greet your friends to married life with a bang! Idea Mallorca will create the funniest stag or hen party ever. Take care of the groom or bride and leave us all surprises for party participant. We plan interesting scenario, modern and funny activities you want. Our event are unique and inimitable. Take your smile and come to celebrate in Mallorca!

Mergvakaris

Nesinori kabinėtis prie praeivių miesto centre, o įdomesnių idėjų stinga? Po Maljorkos saule jų visada apstu! Merginų kompanijai pasiūlysime smagias pramogas ir įdomius scenarijus su tikrais išmėginimais jaunamartei ir didele gero humoro doze. Norite ramiau? Pienių žiedus vainikuose pakeis nematytos ryškiaspalvės gėlės, o ir burtams juos plukdysite ne upeliu, o paleisite į bangas. Kelios dienos Maljorkoje gali tapti tikru grožio poilsiu prieš ceremoniją – su draugėmis čia išmėginsite ir atrasite įvairiausias procedūras.

Atsisveikinkite su –aite, -yte ir –iūte patrakusiai smagiai!

Bernvakaris

Vyrukai draugą į santuokinį gyvenimą išlydi su trenksmu! Maljorka tokiai šventei ideali vieta, kur galėsite pramogauti ištisą dieną arba dar ilgiau. Jaunikio išbandymams tiks ekstremalesnės ir dar nemėgintos pramogos, vandens malonumai, o vakare išsiruoškite į siautulingą Maljorkos naktinį gyvenimą, kuris įtrauks į patį veiksmo sūkurį.

Atskleiskite savo norus ir idėjas – paskutinio viengungystės vakaro proga išpildysime viską!