Asmeninės šventės

Asmeninės šventės – puiki proga nustebinti mylimus ir brangius žmones, sukurti staigmeną, kurios įspūdžiai nepasimirš dar labai ilgai. Kaip tai padaryti? Patikėkite savo šventę „Idea Mallorca“ komandai.

 

Staigmena mylimajam (-ajai)

Gauti staigmenas visada be galo smagu, tačiau taip pat smagu gali būti ir stebinti mylimą žmogų, suteikti jam laimės, taip išreiškiant savo jausmus. Santykių pradžia – kupina romantiškų staigmenų, o šią tradiciją galite pratęsti bet kada! Kelionė visada yra svajonė ir geriausia dovana tiems, kuriuos mylime. Mes padėsime suplanuoti kelionę į saulėtą ir įspūdingą Maljorką bet kuriuo metu ir pasirūpinsime staigmenomis!

 

Gimtadieniai ir jubiliejai

Šventė, apie kokią anksčiau galėjote tik pasvajoti, dabar lengvai gali virsti tikrove. Kerintys peizažai, nuostabus gamtos grožis ir šilta atostogų atmosfera – tai idealiausia vieta visoms šventėms. Gimtadienis juk būna tik kartą per metus, tad suteikite galimybę sau ar savo draugams paminėti išties įsimintinai. Kuo geriau atšvęsite – tuo geresni metai laukia!

 

Vestuvių ir draugystės metinės

Romantiškos sukaktys – ypatingos progos, todėl ir dovaną išrinkti užduotis ne iš lengvųjų. Mūsų siūloma idėja – kelionė į Maljorką. Tai ypatinga, įsimintina dovana, kuri tikrai nustebins ir sužavės. O „Idea Mallorca“ pasirūpins, kad atvykę į salą atrastumėte tai, ko trokšta širdis: romantiškų saulėlydžių palydėjimą šiltais vakarais, jaukų laisvalaikį piknikaujant nuošaliame paplūdimyje, gamtos ir žmogaus rankų sukurtus stebuklus, gardžiausią švelniai svaiginantį vyną ir dar neragautus vietinius gardumynus. Dovanokite įspūdžius – tai puikiausias būdas atskleisti gražiausius jausmus!