Švenčių dekoravimas

Vestuvių dieną visos Jūsų asmeninės savybės, pomėgiai, stilius, gyvenimo būdas ir idėjos magiškai virs šventės dekoro detalėmis. „Idea Mallorca“ padės susikurti pasaką, perteikti gražiausius jausmus ir realizuoti visas idėjas – be kompromisų!

 

Kad Jums būtų patogiau, suskirstėme visas dekoro detales, kurias kartu kursime žingsnis po žingsnio:

 

 

  1. Kvietimai, palinkėjimai ir stalo kortelės – tai pirmasis elementas. Gamindami šiuos elementus žaidžiame su įvairiausiomis popieriaus faktūromis, visa spalvų gama ir dekoro akcentais taip, kad atskleistume trupinėlį visos šventės įvaizdžio. Trupinėlį, bet ne daugiau, nes kvietimas, vos jį atvertus, svečiams užmina malonią mįslę – kaip viskas atrodys, ko laukti ir tikėtis... Ir jie laukia, o mes pasirūpinsime, kad laukti tikrai būtų verta ir rezultatas pranoktų lūkesčius!

2. Sėdėjimo planas ir vaišių meniu. Paruošime dėmesį patraukiantį ir susižavėjimo šūksnio vertą planą, kuriame viskas bus taip, kaip turi būti – pavydžios tetutės nesėdės šalia, o greta vienišos draugės pasodinsime simpatišką nuotakos pusbrolį! Skiriame daug dėmesio estetikai ir atsižvelgiame į kiekvieno poreikius, kad šventėje visi jaustųsi patogiai, o tylos pauzes užgožtų malonus pašnekesys.

3. Dekupažo darbai (įvairios paskirties dėžutės, arbatinės, rėmeliai...) – romantika dvelkiantis akcentas. Originalus dekupažo dekoras leidžia sukurti unikalius daiktus, juos personalizuoti. Tai tobulas akcentas vestuvėse: į žavingą dėželę dedami palinkėjimai jaunavedžiams, iš jos traukiamos šmaikščios užduotys, rėmeliai tampa stalo dekoro elementu ir t.t.

4. Medžiaginės gėlės – originalus ir netikėtas pasirinkimas, tausojantis gamtą. Kas sakė, kad būtinai reikia gyvų gėlių? Patikėkite, šilkas, linas, organza, žėrintys perlai ir deimantai įtrauks į pasakišką gėlių pasaulį, gražesnį net už tikrą!

5. Ceremonijos vietos dekoravimas, nesvarbu, tai būtų salė ar bažnyčia, visada yra labai svarbus. Žaliuojantys augalai pavasarį ar auksaspalviai rugiai rudenį, žvakės, kaspinai ir visa kita įsupa aplinką į magišką viziją, kurią padėsime Jums realizuoti.

6. Arkos ar kupolo nuoma su dekoravimu skirta tikriems romantikams. Tiems, kurie nori amžiną meilę prisiekti įspūdingiausiuose kampeliuose su puikia gamtos panorama. Minimalistinis ir elegantiškas ar pompastiškas ir prabangus? Pasirūpinsime Jūsų mėgstamu stiliumi.

7. Šventės vietos dekoravimas – tikras menas, kūrinys, kuriame susijungia daugybė elementų, tačiau kartu atsiskleidžia ir poros savybės, jų unikalumas, pomėgiai. Dirbame su įvairiausiais elementais ir medžiagomis, tradiciškai romantiką simbolizuojančiomis žvakėmis ir gėlėmis, o taip pat ir su akmenėliais, stikliukais ar gilėmis, kurios aplinkoje gali ir nustebinti.

8. Fotokampelių kūrimas – visiškai šviežia tendencija, kurią būtinai turite išmėginti. Čia subtiliai atsiskleidžia poros savitumas, pomėgiai ar svarbūs įvykiai gyvenime, o kartu visa tai tampa jaukia vietele fotografijoms su svečiais.

9. Desertų stalo dekoravimas susideda iš gardžiausių kąsnelių: čia galite rasti keksiukus, mažyčius pyragėlius, sausainėlius ar karamelinius popkornus. Šį smaližių rojų paversime tikru valgomu dekoro elementu!

10. Pagrindinio stalo/stalų dekoravimas – tradicija, į kurią galime pažvelgti nebūtinai tradiciškai! Žvakės, spindintis krištolas, gėlės ir spalviniai akcentai sukurs jaukią ir estetišką atmosferą tam, kad valgyti būtų dar skaniau.

11. Kėdžių dekoravimas, kaspinai ir kilimai, jei tik bus parinkti sumaniai pavers bet kokią erdvę svajonių mene. Akcentai, kurie iš pirmojo žvilgsnio gal net neatrodo tokie svarbūs, kuria nuotaiką: prabangią, žaismingą, bohemišką – kokios tik panorėsite.

12. Dovanėlės svečiams – simbolinė padėka, kad buvo kartu su Jumis. Tai simbolinis gestas, rodantis šventės pabaigą, kartu ir labai malonus bei jaukus atsiminimas. Galite dovanoti saldainių ar kavos pupelių, bet mes tikime, kad reikia dovanoti dalelę šventės magijos – geras emocijas juk norisi išlaikyti kuo ilgiau.

Ir dar:

13. Pom poms dekoracijos – lengvi popieriniai burbulai, idealiai tinkantys fotosesijai, fotokampeliui dekoruoti ir netgi vestuvių šventės salei puošti. Tai universali ir visada žavi dekoracija, kurią jaunavedžiai jau tikrai spėjo pamėgti.

14. Šaltosios ugnelės – tokios įprastos ir pažįstamos, tačiau kartais taip nepelnytai pamirštamos. Mes jų nepamirštame ir žinome kaip panaudoti įspūdingam dekorui. Leiskite sau prisiminti nerūpestingą vaikystę ir Naujųjų metų nakties magiją.

15. Muilo burbulai šventėms sukurs ypatingą atmosferą. Kartu žavingai vaikišką, bet ir romantišką, tokią lengvą ir neįpareigojančią, bet spalvų atspindžiais prabangią...

16. Žiedlapių patranka – tai mobilus įrenginys, kuris užpildys žiedlapiais viską aplink. Tai smagus akcentas sveikinant jaunavedžius, jiems baigiant pirmąjį šokį ir pan. Patranką parenkame pagal poreikius ir numatytą erdvę, o Jums telieka džiaugtis žiedlapių lietumi.

17. Helio balionai – tokie lengvi ir kylantys į orą, neribojantys fantazijos ir puikiai tinkantys vestuvėms. Rodos, vaikiški ir žaismingi balionai gali atrodyti net labai prabangiai – išgauti reikiamą stilių yra patyrusio dekoratoriaus užduotis.

18. Balionai su LED lemputėmis – tikra naujovė, kuri patiks ir Jums, ir svečiams. Besisukančios juostelėms, žybsėjimas grojant muzikai kuria pasakišką atmosferą, o vakaro pabaigoje visi gali paleisti balionus skrieti į dangų (jie pripildyti helio) – efektas bus tikrai stulbinantis, o juo mėgausitės ilgai.

19. Degantys fontanai – visada įspūdingas efektas šventei. Jie gali būti naudojami tiek ant scenos, tiek ir lauke arba ant pastato stogo. Jų kibirkščiuojančios liepsnos aukštis gali siekti net iki 8 metrų – taigi tai tikras fejerverkas. Be to, šie fontantai neturi jokių pašalinių efektų, tokių kaip dūmai ar nusėdančios dalelės.

20. Spalvoti dūmai, skleidžiami skirtingų dydžių ir spalvų užtaisais yra patogūs ir visiškai nepavojingi naudoti. Dar daugiau – juos naudoti tiesiog smagu! Tai gali būti linksma ir neįprasta pramoga arba originaliai fotosesijos detale.

21. Dangaus žibintai – itin romantiškas atributas. Iš Kinijos atkeliavusi tradicija jaunavedžių šventėse atrandama naujai – kartu su žibintais skraidinami norai, palinkėjimai ir geriausios emocijos. Tai pramoga svečiams ir įspūdingas renginys, kurį galite sau dovanoti. Žvelgti į lėtai tolstančius juodoje naktyje šviečiančius žibintus – be galo romantiška patirtis.

22. Degantys inicialai – gražus ir įspūdingas akcentas Jūsų šventei. Šviesti gali jaunųjų vardų pirmosios raidės, susipažinimo data ar pan.

23. Šviečiančios LED girliandos yra šviesos šaltiniai, todėl jų pagalba galima romantiškai apšviesti aplinką arba papildyti apšvietimą romantiška atmosfera.

24. Visi kiti dekoro elementai – sugalvokite ir mes įgyvendinsime!

Kviečiame atrasti gražiausias santuokos vietas

Vestuvės paplūdimyje

Tai klasikinė romantinė fantazija, kuri dabar labai paprastai gali virsti realybe. Ištarkite lemtingąjį "taip" simbolinės ceremonijos ant jūros kranto metu. Paruošime ir dekoruosime ceremonijos vietą Jums ir svečiams bei pasirūpinsime visomis smulkmenomis. Nepakartojamos emocijos ir įspūdingos nuotraukos paplūdimyje garantuotos!

Son Marroig

Son Marroig - vieta, kurioje sapnas virs tikrove, išsipildys visi norai, o į laimingą bendrą gyvenimą palydės visa, kas Jus supa: saulė, švelniai palytėtas vėjas.. Tai tarsi koplytėlė ant jūros skardžio, dosniai lepinanti nuostabiai atsveriančiais vaizdais ir didingumo pojūčiu. Son Marraoig priklauso muziejaus teritorijai, tad po ceremonijos galima likti ir šventinės vakrienės, kuria mėgausitės žvelgdami į kerinčią jūros panoramą.

Ispaniška vila

Ispaniška vila yra tiesiog idealiu pasirinkimu tiems, kas tikrai nusiteikę pašėlti. Čia atsiskleidžia visas šalies žavesys, magiška atmosfera, kurią atrasite išpuoselėtuose soduose ar baseino vandens atspindžiuose. Tai puiki vieta ispaniškoms, tradicinėms ir kartu išskirtinėms vestuvėms. Ceremonija gali vykti po atviru dangumi, sode arba terasoje. Kai kurios vilos gali apgyvendinti iki 40 žmonių