Fotopaslaugos

Gražiausias akimirkas visada norisi prisiminti kuo ilgiau, o vestuves – amžinai. „Idea Mallorca“ padės Jums pasirinkti fotografą, tobulai įamžinsiantį Jūsų svarbiausias akimirkas – nuo pasiruošimo iki lemtingojo taip, nuo pirmojo bučinio iki paskutinės šventės akimirkos. Žinome gražiausius salos kampelius ir vieteles, todėl suplanuosime įdomų gražiausių vietų kupiną fotosesijos maršrutą ir pasirūpinsime reikalingomis detalėmis.

 

 

 

Siūlome rinktis vieną arba visas vestuvių fotografijos paslaugas:

Love story (priešvestuvinė fotosesija) – itin populiarus ir jau beveik tradicija tampantis jaunavedžių pasirinkimas. Tai tarsi bandomoji fotosesija, kuri žavi neįpareigojančiu siužetu ir puikiais įspūdžiais. Pagrindinė užduotis čia yra atskleisti dviejų žmonių meilę, ore tvyrančią romantiką ir vaizdais papasakoti meilės istoriją. Šiai fotosesijai tinka įvairiausia aplinka, viskas, ką mėgstate arba norite išmėginti: romantiškas pasivaikščiojimas, vakarienė po atviru dangumi ar aktyvios pramogos. Rinkitės tai, kas atskleidžia Jus ir išdrįskite būti originalūs!

Trash the dress (atsisveikinimas su nuotakos suknele) – tai tikras ir kartu simbolinis nuotakos suknelės sunaikinimas. Kodėl? Tam, kad jos nebereikėtų užsidėti! Tai tarsi prietaras, savotiškas užkalbėjimas, kad santuoka truktų ilgai, o gyventumėte laimingai. Ir, žinoma, visas šias smagias akimirkas tiesiog būtina įamžinti! Šio tipo fotosesijoje vyrauja nuotakos ir jos suknelės santykis, kuris atskleidžiamas subtiliai, pasitelkiant tam tikrą siužetą ir detales. Nors tradiciškai suknelė sunaikinama iš tikrųjų, o fotosesijoje dalyvauja tik nuotaka – kviečiame išeiti už šių rėmų, pasikviesti kartu jaunikį ir smagiai praleisti laiką. Jei gaila suknelės – patarsime, kaip šią ceremonija atlikti simboliškai ir ją išsaugoti.

Vestuvių fotografavimas – paslauga, kuri būtina kiekvienos poros šventei. Pasirūpinsime, kad fotografijose atsispindėtų visos svarbiausios tos dienos emocijos: kruopštus pasiruošimas, džiugesio kupinas jaudulys, mylintys žvilgsniai, pirmasis bučinys, laimės ašara ir nuoširdumo bei gražiausių jausmų kupinos šypsenos Jūsų veiduose. Patikėkite „Idea Mallorca“ šį svarbų darbą ir mes paruošime įspūdingą albumą, kurį atsivertus tarsi iš stebuklingos skrynelės visada užlies gražiausi prisiminimai...