Pramogos Maljorkoje

 

Ką nuveikti Maljorkoje?

  • Išmėginkite vandens parkus, kurių čia yra ne vienas. Visi jie turi savo temas ir didžiuojasi puikiais atrakcionais, kurie patiks ir mažiems, ir dideliems. Čia atrasite smagų laiką, truputį adrenalino ir įtraukiančias pramogas!
  • Atraskite salos lankytinas vietas – legendomis apipintą Drakono olą, senovinį Soler miestą ar bohemiškos atmosferos Deiją. Besikeičiantys kraštovaizdžiai ir visur jauki atmosfera uždega noru keliauti po salą ir atrasti gražiausias jos kerteles.
  • Truputį nutolę nuo turistinių vietų išmėginkite vietos virtuvę, kurią formavo daugybės kultūrų įtaka. Tradiciniai valgiai žavi savo deriniais ir mūsų gomuriui ne visada įprastais skoniais, o vietinis vynas – tiesiog toks, kad jo privalu paragauti kiekvienam atvykusiam!
  • Įsiliekite į vietos gyvenimą: velykiniu laikotarpiu čia vyksta gatvės vaidinimai, gegužės viduryje vietiniams švenčiant krikščionių pergalės dieną dangų nušviečia fejerverkai, joninės švenčiamos riterių turnyruose ir koridoje, o liepos viduryje šventinami laivai. Mėgaukitės puikiais vaizdais ir magiška salos atmosfera!
  • Leiskitės į kelionę po Maljorką! Visas salos grožis atsiskleidžia mažuose miesteliuose, kiek toliau nuo turistinio šurmulio. Išsinuomokite dviračius, motorolerį ar automobilį ir leiskitės į kelionę, kur laukia naujos patirtys, nuotykiai ir kvapą gniaužiantys vaizdai.
  • Išmėginkite keliones vandeniu – Maljorkoje galite rinktis dienos turus ar tiesiog romantišką pasiplaukiojimą jachta. Žydros Viduržemio jūros bangos ir švelnus siūbavimas atpalaiduos ir užkrės pakilia atostogų nuotaika.
  • Tik pagalvokite, jei Maljorkoje tokie gražūs kraštovaizdžiai, ką galite išvysti po vandeniu? Net jei niekada to nemėginote, nardyti Maljorkos pakrantėse tiesiog puiku. Žavingas ir spalvingas povandeninis pasaulis ir šiltas klimatas dovanoja neįtikėtinus įspūdžius.
  • Atraskite salos lygumas ir kalvas jodami žirgu. Tai puiki pramoga tiems, kurie myli žirgus arba nori susilieti su gamta, mėgautis jos grožiu.
  • Vandens pramogos sužavės visus aktyvaus laisvalaikio mėgėjus. O jų pasirinkimas Maljorkoje išties gausus: čia galite sklandyti virš vandens laikomi tik vandens srovių, būriuoti, mokytis pažaboti bangas banglente, plaukti katamaranais.
  • Žvejai negali praleisti tokios progos! Maljorkoje plaukite žvejoti laivu su puikia įranga ir atraskite kitokią žvejybą. Kas žino, galbūt būtent čia pagausite savo gyvenimo žuvį!

Maljorka tokia spalvinga, kad visų pramogų tiesiog neįmanoma išvardinti. Papasakokite mums, ką mėgstate ir mes sudarysime Jums individualią kelionės programą!

Įspūdingo grožio Maljorkos sala – tikras Viduržemio jūros perlas. Čia kiekvienas gali rinktis kaip atostogauti: pasiilgusius šėlionių ir veiksmo įtrauks nesibaigiantys vakarėliai ir švelniai svaiginanti sangrija, o atvykę su šeima ar ieškantys romantikos atras gamtos grožį.