Konferencijos ir įmonių vakarėliai

„Idea Mallorca“ paslaugų verslui spektras apima konferencijos tipo renginių (seminarų, mokymų, kursų ir kt.) ir įmonių vakarėlių organizavimą. Maljorkoje dirbame su patikimais partneriais ir siūlome geriausias paslaugas.

 

 

 

Kodėl Maljorkoje?

Tai patogiai pasiekiama geografinė vieta su puikiai išvystyta turizmo infrastruktūra. Atsižvelgiant į renginio tipą ir dalyvių skaičių, parenkame tinkamiausius paslaugų tiekėjus ir užtikriname visas reikalingas paslaugas: apgyvendinimą, maitinimą, paslaugas, pasirūpiname renginiui reikalinga įranga ir kitomis smulkmenomis. Maljorka idealiai tinka rengti įvairius tarptautinius susitikimus, mokymus, produktų pristatymus. Verslo renginių dalyviai čia puikiai suderins darbinę veiklą ir poilsį.

 

Konferencijos

„Idea Mallorca“ organizuoja įvairias mokslines, informacines ir kitas konferencijas. Kokioje srityje bedirbtumėte, atrasime Jūsų įmonei tinkamiausius pasirinkimus ir visada įgyvendinsime pageidavimus. Visada patariame savo klientams ir pasidaliname turima patirtimi – tai leidžia sklandžiai organizuoti aukšto lygio verslo renginius.

 

Įmonių vakarėliai

Įmonės gimtadienis ar jubiliejus – didelė šventė vadovams, darbuotojams ir klientams. Pasidalinkite džiaugsmu su visais ir leiskitės į tikrą nuotykį Maljorkoje. Padovanokite darbuotojams šventę, kurios jie nusipelnė – kolektyvas juk atstoja ir įmonės širdį, ir rankas, ir kojas. Atsivežkite gerą nuotaiką, o pramogomis pasirūpinsime mes!

Maljorkoje įmonių kolektyvams siūlome atrasti ne tik gražias lankytinas vietas, peizažus, puikų klimatą ir vandens pramogas, bet ir vyno degustavimo malonumą. Čia galima aplankyti net 60 degustacijų ir paragauti daugiau nei 300 rūšių vyno. Veikti tikrai bus ką!

Kolektyvams, norintiems derinti darbą su malonumu, paruošime įtraukiančią programą, kurią galima derinti su įvairiais motyvaciniais žaidimais bei kvalifikacijos tobulinimu, žinių pasidalijimu įmonės viduje.

 

Leiskite savo verslui atrasti Maljorką!