Specialūs pasiūlymai

Vestuvės

Jūra, smėlis, saulė ir užburiantys vaizdai – viskas tik taip, kaip norite Jūs!

Vestuvių paketas dviems, nuo 499 €,-

Vestuvių paketas dešimčiai asmenų ir trys naktys privačioje Ispaniškoje viloje, nuo 3999 €,-

Krikštynos

Šventė, apie kokią anksčiau galėjote tik pasvajoti, dabar lengvai gali virsti tikrove. Kerintys peizažai, nuostabus gamtos grožis ir šilta atostogų atmosfera…

Krikštynų dienos organizavimas bei koordinavimas, nuo 499 €,-

Privačios pažintinės ekskursijos

Visus, kurie atskrenda į saulėtąją Maljorką su bičiulių kompanija, didele šeima, darbo kolegomis ar vestuvių svečiais, pasitiks ,,Idea Mallorca“ lietuvis vairuotojas. Vos įkėlę koją į autobusą pajusite, kad atostogos jau prasidėjo, o svarbiausia tai, kad patiems nuo šiol nebereikės rūpintis niekuo!

Privačios pažintinės ekskursijos po salą nuo 70€,-

Iškylos gamtoje

Nustebinkite antrąją pusę ir priblokškite romantišku poelgiu!!! <3 Keliaukite į Maljorką atostogų ir vakarėjant išeikite į paplūdimį. „Ahh… kažkas paruošė romantišką pikniką po atviru dangumi, kur atsiveria įspūdinga panorama ir girdisi tylus vandenyno alsavimas…“

Romantiška vakarienė dviems ant jūros kranto, pikniko stiliumi 130 €,-

Mergvakariai/bernvakariai

Palydėkite savo draugę/ą į santuokinį gyvenimą su trenksmu! Sukursime Jūsų kompanijai linksmiausią mergvakarį/bernvakarį Maljorkoje. Pasirūpinkite būsima nuotaka/jaunikiu, o visa kita palikite mums – taip staigmenos laukia visų vakarėlio dalyvių.

 

Mergvakario/bernvakario dienos organizavimas bei koordinavimas ir mergvakario/bernvakario scenarijaus sukūrimas TIK 49€,- !!!

Medaus mėnuo

Ar žinojote, kad Maljorkoje medus saldesnis? Pasiimkite meilę, šilumą ir švelnumą, susikabinkite už rankų ir atvykite čia – į Maljorką, kur pildosi svajonės!

Medaus mėnuo – 1111 €,-