Sužadėtuvės

Sužadėtuvės ir lemtingasis „taip“ – itin jaudinanti akimirka. Tai prisiminsite visą savo gyvenimą! Sukurkite sau nepamirštamus įspūdžius originaliomis sužadėtuvėmis Maljorkoje – „Idea Mallorca“ pasirūpins visomis smulkmenomis.

Nustebinkite antrąją pusę ir priblokškite romantišku poelgiu. Juk laužyti standartus taip smagu, o ir vestuvėse, tradicinis tortas vis dažniau dėliojamas iš skirtingų pyragaičių, o vietoje valso jaunieji dovanoja svečiams siautulingąjį lindyhopą.

Keliaukite į Maljorką atostogų ir vakarėjant išeikite į paplūdimį. Negi gali būti, kad romantiškas iškylos krepšys laukia Jūsų? „Ahh... kažkas paruošė romantišką stalelį balta staltiese po atviru dangumi, kur atsiveria įspūdinga panorama ir girdisi tylus vadenyno alsavimas...“ – nuneš mylimosios mintis švelnus vasariškas vėjelis. Taip, visa tai mes paruošime Jums! Nustebinkite savo išrinktąją taip, kad tikrai atimtų žadą!

Santuokos įžadų atnaujinimas

Prie altoriaus balta suknele galima žingsniuoti tik kartą gyvenime – taip vis dar mano daugelis porų. Tačiau iš tikrųjų įžadų atnaujinimas vis labiau populiarėjanti tradicija, todėl pakartoti vestuves dabar galite net ir nekeisdami gyvenimo partnerio! Įžadų atnaujinimas – jautri ir labai asmeniška šventė. Tai tarsi pakartotinės vestuvės, tik šįkart jos tikrai bus tokios, kokių anuomet troškote. Be perdėto oficialumo, streso ir įtampos, be artimųjų spaudimo ir stereotipų, kuriuos privalote įgyvendinti. Viskas tik taip, kaip norite patys – nes kartu praleisti metai padėjo pažinti vienas kitą, kartu perėjus ir ugnį, ir vandenį, žinote, ko tikrai norite.

Kada atnaujinti vestuvių įžadus?
Pirmosios vestuvių metinės – popierinės vestuvės
Antrosios vestuvių metinės – medvilninės vestuvės
Trečiosios vestuvių metinės – odinės vestuvės
Ketvirtosios vestuvių metinės – vaisinės (lininės) vestuvės
Penktosios vestuvių metinės – medinės vestuvės
Dešimtosios vestuvių metinės – rožinės (alavinės) vestuvės
Penkioliktosios vestuvių metinės – krištolinės (stiklinės) vestuvės
Dvidešimtosios vestuvių metinės – porcelianinės vestuvės
Dvidešimt penktosios vestuvių metinės – sidabrinės vestuvės
Trisdešimtosios vestuvių metinės – perlinės vestuvės
Keturiasdešimtosios vestuvių metinės – rubininės vestuvės
Penkiasdešimtosios vestuvių metinės – auksinės vestuvės
Šešiasdešimtosios vestuvių metinės – deimatinės vestuvės
Septyniasdešimtosios vestuvių metinės – palaimintosios (dėkingumo) vestuvės
Septyniasdešimt penktosios vestuvių metinės – karūnuotosios vestuvės
Aštuoniasdešimtosios – ąžuolinės vestuvės