Bernvakariai ir mergvakariai

Palydėkite savo draugus į santuokinį gyvenimą su trenksmu! „Idea Mallorca“ sukurs Jūsų kompanijai linksmiausią bernvakarį ar mergvakarį Maljorkoje. Pasirūpinkite būsimu jaunikiu arba nuotaka, o visa kita palikite mums – taip staigmenos laukia visų vakarėlio dalyvių. Sukursime scenarijų ir surengsime smagiausias pramogas. Ar teko matyti filmą „Pagirios Tailande“? Pamirškite visas blogas mergvakarių ir bernvakarių istorijas. Mes ne tik siūlome geriausią kainos ir kokybės santykį, suplanuosime pramogas ir pasirūpinsime, kad atsiminimai būtų įamžinti nuotraukose.

 

 

Mergvakaris

Nesinori kabinėtis prie praeivių miesto centre, o įdomesnių idėjų stinga? Po Maljorkos saule jų visada apstu! Merginų kompanijai pasiūlysime smagias pramogas ir įdomius scenarijus su tikrais išmėginimais jaunamartei ir didele gero humoro doze. Norite ramiau? Pienių žiedus vainikuose pakeis nematytos ryškiaspalvės gėlės, o ir burtams juos plukdysite ne upeliu, o paleisite į bangas. Kelios dienos Maljorkoje gali tapti tikru grožio poilsiu prieš ceremoniją – su draugėmis čia išmėginsite ir atrasite įvairiausias procedūras.

Atsisveikinkite su –aite, -yte ir –iūte patrakusiai smagiai!

Bernvakaris

Vyrukai draugą į santuokinį gyvenimą išlydi su trenksmu! Maljorka tokiai šventei ideali vieta, kur galėsite pramogauti ištisą dieną arba dar ilgiau. Jaunikio išbandymams tiks ekstremalesnės ir dar nemėgintos pramogos, vandens malonumai, o vakare išsiruoškite į siautulingą Maljorkos naktinį gyvenimą, kuris įtrauks į patį veiksmo sūkurį.

Atskleiskite savo norus ir idėjas – paskutinio viengungystės vakaro proga išpildysime viską!