Vestuvės

Jūs norit – mes galim. Telieka sugalvoti norą!

Patikėkite savo šventę tikriems profesionalams ir išpildykite visas savo svajones. "Idea Mallorca" dirba tik savo vestuves jau atšokę ir suprantantys, kokios svarbios tą dieną yra laimės akimirkos, komandos nariai. Dėl savo klientų esame pasiruošę sulaužyti visus vestuvių mitus ir stereotipus. Ieškoti alternatyvių, kitokių sprendimų ir išpildyti kiekvieną idėją! Jaudulys dėl oro sąlygų, visiems pažįstamos vietos ir dilema, kurias nematytas tetules pakviesti? Pamirškite visa tai ir kelkite sparnus į Maljorką! Kartu su mūsų komanda čia laukia tarsi iš romantinio filmo siužeto perkeltos vestuvės, nuostabi aplinka, puikios nuotraukos ir nepamirštami gyvenimo įspūdžiai.

Ką mes siūlome?

Romantiškiausia, kokią tik galite įsivaizduoti priesaika, iš dangaus krintantys žiedlapiai, ošianti jūra ar egzotiškų paukščių klegesys... Iš tikrųjų siūlome įgyvendinti savo svajones nuostabioje Maljorkoje. Surengsime Jums nepakartojamą šventę, tokią, kokios norite, apie kokią sapnuojate. Santuokos ceremonija bus simbolinė, tačiau jausmai tikri, o popieriai meilei visais laikais nebuvo kliūtimi - juos lengva susitvarkyti iki arba po šventės Maljorkoje, grįžus į gimtinę.

Kviečiame atrasti gražiausias santuokos vietas

Son Marroig

Son Marroig - vieta, kurioje sapnas virs tikrove, išsipildys visi norai, o į laimingą bendrą gyvenimą palydės visa, kas Jus supa: saulė, švelniai palytėtas vėjas.. Tai tarsi koplytėlė ant jūros skardžio, dosniai lepinanti nuostabiai atsiveriančiais vaizdais ir didingumo pojūčiu. Son Marroig priklauso muziejaus teritorijai, tad po ceremonijos galima likti ir šventinės vakrienės, kuria mėgausitės žvelgdami į kerinčią jūros panoramą.

Vestuvės paplūdimyje

Tai klasikinė romantinė fantazija, kuri dabar labai paprastai gali virsti realybe. Ištarkite lemtingąjį "taip" simbolinės ceremonijos ant jūros kranto metu. Paruošime ir dekoruosime ceremonijos vietą Jums ir svečiams bei pasirūpinsime visomis smulkmenomis. Nepakartojamos emocijos ir įspūdingos nuotraukos paplūdimyje garantuotos!

Ispaniška vila

Ispaniška vila yra tiesiog idealiu pasirinkimu tiems, kas tikrai nusiteikę pašėlti. Čia atsiskleidžia visas šalies žavesys, magiška atmosfera, kurią atrasite išpuoselėtuose soduose ar baseino vandens atspindžiuose. Tai puiki vieta ispaniškoms, tradicinėms ir kartu išskirtinėms vestuvėms. Ceremonija gali vykti po atviru dangumi, sode arba terasoje. Kai kurios vilos gali apgyvendinti iki 40 žmonių.

Restoranas

Restoranas su kupolu – vieta su kerinčiu vaizdu į jūrą ir galimybė mėgautis gaiviais oro gurkšniais.

Viešbučio teritorija

Viešbučio teritorija gali virsti svajonių sodu, jei tik panorėsite Jūs! Tai labai patogu, kai vestuvės didelės ir visi svečiai apsistoja vienoje vietoje. Švęskite ir gyvenkite visiškai šalia – jokių pasiklydimų, vėlavimų ir kitų nesklandumų!

Laukinė gamta ir kruizas

Laukinė gamta ir kruizas – prabangus ir įtaigus pasirinkimas tiems, kurie ieško išskirtinumo. Tikrai nustebinsite svečius ir nustebsite patys. Savo priesaikas vienas kitam išpažinsite laukiniame paplūdimyje, apgaubti egzotiškų augalų, ryškiaspalvių žiedų ir iš atokiau stebinčių paukščių klegesio. Jus ir svečius prabangi jachta nugabens į slaptą rojaus kampelį, o po ceremonijos galėsite mėgautis privačiu dienos kruizu.

Bažnyčioje

Bažnyčioje atrasite sakralumą ir jaukumą. Maljorkoje bažnyčios palaiminta santuoka galios ir Lietuvoje bei visame likusiame pasaulyje. Tai romantiškas pasirinkimas, kartu ir tradicinis, ir kiek kitoks nei įprasta.

Ant vandens

Ant vandens susituokti galite burinėje ar motorinėje jachtoje, naujai restauruotoje senovinėje baržoje. Matote gražų vandens peizažą? Kapitonas nuplukdys Jus tiesiai į jį, kur apgaubti ramybės ir švelniai sūpuojami vandens vienas kitam dovanosite save, susikibsite už rankų, kad kartu eitumėte per gyvenimą. O pirmasis jaunavedžių darbas – mėgautis nuostabiais vaizdais, kuriuos Maljorka įteiks Jums tarsi savo dovaną.

Vestuvės žiemą.

Vestuvės žiemą. Ne, tai ne visai tai, ką pagalvojote! Maljorkos žiema – maloni ir šilta, taip pat kupina žiedų slėniuose ir lygumose. Ne sezono metu kelti vestuves pigiau dėl nukritusių paslaugų kainų, todėl mėgautis kraštovaizdžiu švelniai šildant saulei galėsite pakviesti daugiau svečių!

Vestuvės pikniko stiliumi.

Iškyla gamtoje – nauja ir originali idėja, kuri patiks norinčioms pabėgti nuo standartų poroms. Jokių oficialumų, nejaukios tylos ar gausybės stalo įrankių. Šokite basi ir pasitikite ryto rasą smagioje bičiulių draugijoje. Būkite pirmieji išbandę šią idėją ir galėsite apie tai pasakoti net savo anūkams!

Pilys ir istorinės vietos.

Pilys ir istorinės vietos. Tai vietos, turinčios savo šarmą, įtraukiančios ir atveriančios visai kitokio pasaulio atspindžius: rankomis raižytus antikvarinius baldus, prabanga alsuojantį menių interjerą, išpuoselėtus sodus... Tikros ir natūralios romantiškos ieškotojai čia atras tikrą rojų, nužengs į tikrą pasaką. Be to, tokios vietos diktuoja ir savo stilistiką, tad visada tik papildome kuriamą nuotaiką, o nuotraukose tokios vestuvės visada atrodo itin elegantiškos, prabangios, romantiškos ir tarsi paliestos poeto plunksnos.

Išskirtinės vietos.

Išskirtinės vietos. Maljorka gausi magiškų kampelių, kuriuose galite įamžinti savo meilę: jauki atmosfera pasitiks vynuogynuose ar vyno rūsyje, romantiškai žvilgsnius į dangų galite pakelti observatorijoje, tvirtai susikibkite rankomis ant kvapą gniaužiančio vulkano krašto, žavėkitės mistiniu mišku arba gėlių apsuptimi.