, Apie mus

Vestuvės užsienyje su „Idea Mallorca”

, Apie mus

Mūsų istorija

Mūsų istorija prasidėjo prieš šešis metus. „Aš Erika ir aš noriu tobulų vestuvių“, – toptelėjo galvoje ir pradėjau veikti. Dalyvavau daugelyje storų lietuviškų vestuvių ir nors visos jos buvo savaip žavios, savoje šventėje norėjosi visko kitaip. Laisvė, atsiribojimas nuo tariamų įsipareigojimų ir tolimų giminaičių nuomonių, tikra šventė, kurioje visiems būtų be galo smagu, kurią visi prisimintume kaip smagų nuotykį – štai ko ieškojau. Taip atradome saulėtą ir nerūpestingą Maljorką, vestuvės Ispanijoje atrodė tarsi svajonė, tačiau vestuvių organizatorių paketai neatitiko vizijos. Gimimas po užsispyrusio jaučio ženklu pastūmėjo viską perimti į savo rankas. Derybos su ugningo temperamento ispanais, varginantis atsakymų laukimas, begalė idėjų galvoje ir milžiniškos pastangos virto svajone, kurios troškau savo šeimai ir artimiesiems. Gyvenime visada užsibrėžiu daugiau, todėl viską įgyvendinus iki smulkmenų esu daugiau nei patenkinta.

Mūsų šventė tapo tikra staigmena draugams ir artimiesiems, tikru nuotykiu, kurį visi prisimena iki šiol. Puikūs įspūdžiai, atsiminimai, pagyrimo žodžiai ir šventės visiems dovanotas džiaugsmas iki šiol neleido nurimti. Nudirbau didelį darbą ir noriu rezultatais pasidalinti su kitais jaunavedžiais. Šiandien subūriau patikimą ir kūrybingą komandą, su kuria esame pasiruošę Jūsų slapčiausią svajonę paversti realybe. Turime idėją – vestuvės Maljorkoje!


Sugriaukime vestuvių mitus kartu!

, Apie mus

Ką mes siūlome?

Vestuvių organizavimas užsienyje – „Idea Mallorca“ komandos aistra. Romantiškiausia, kokią tik galite įsivaizduoti priesaika gamtoje ar teisiškai galiojanti santuoka bažnyčioje, iš dangaus krintantys žiedlapiai ar ošianti jūra… Surengsime Jums nepakartojamą šventę, tokią, kokios norite, apie kokią svajojate. Vestuvės, krikštynos, gimtadienis, ar įžadų atnaujinimo ceremonija – gali tapti nepaprastu nuotykiu. Tereikia garsiai ištarti: „Mano idėja – Maljorka!“

Atsiliepimai

Parašykite - mes norime įgyvendinti Jūsų svajonę. Drauge tai bus paprasta ir smagu! Klausimai? Tikime, kad kiekvienas klausimas vertas atsakymo!