, Šventės vietos

Šventės vietos Maljorkoje

Kviečiame atrasti gražiausias šventės vietas

Ceremonija gamtoje

„Ant uolos“

Vestuvių ceremonija gamtos prieglobstyje. Tai romantika, kurią matote filmų scenose. Savąjį „taip“ ištarsite atokioje vietoje, rytinėje salos dalyje, kur privatumą sudrums nebent švelnaus vėjelio ošimas, ant uolos viršūnės, nuo kurios atsiveria magiškas vaizdas į tyvuliuojantį vandenyną. Tai magiškos vestuvės Ispanijoje. Patariame rinktis ne itin aukštą avalynę, kad galėtumėte drąsiai žengti savo meilės link.

Vakarinė dalis

„Boutique Hotel“

Vakarinė dalis „Boutique Hotel“ Jauki vakarinė šventės dalis. Švelnus užmiesčio romantikos dvelksmas ir įspūdingas saulėlydis – „Boutique Hotel“ kviečia vakarą jaukiai sutikti išskirtinėje terasoje, čia yra visi privalumai, kuriuos suteikia vestuvių organizavimas užsienyje. Tai šiuolaikiškas viešbutis, kuriame tobulai dera ir klasikinės detalės. XIX a. vienuolyno pastatas kuria savitą aurą, o kalnų panoramatiesiog atima žadą. O jei smagus vakaras užsitęs, svečiams siūlomi erdvūs liukso numeriai (viešbutis priima iki 34 žmonių.)

Ceremonija bažnyčioje

„Bažnyčia po atviru dangumi“

Tai unikali galimybė. Tai pačia gražiausia laikoma bažnyčia visoje Ispanijoje, kurioje vienas kitam amžiną meilę prisiekti svajoja sužadėtiniai iš viso žemyno. Pasirinkę savo ceremonijai šią vietą galėsite justi ir krikščioniškas tradicijas, ir unikalų gamtos prieglobstį. Tokių vietų pasaulyje labai nedaug, tad jei ieškote išskirtinumo – vestuvių organizavimas užsienyje privalo būti Jūsų pasirinkimu!

Ceremonija gamtoje

„Laukinė gamta“

Svajojate apie jaukią ir privačią ceremoniją? Natūrali laukinė gamta suteiks savo prieglobstį. Savo priesaikas galėsite tarti pasakiškame vandenyno ir kalnų fone, o dramos suteiks plaukus švelniai plaikstantis jūros vėjelis. Tai nuošali, bet lengvai pėstute pasiekiama vieta nacionalinio parko teritorijoje.

Ceremonija gamtoje

„Son Marroig“

Jei ieškote tos tobulos vietos ištarti savo priesaikas, tai neabejotinai yra „Son Marroig“. Čia susituokti svajoja daugybė porų, todėl rezervacija reikia pasirūpinti iš anksto, geriausia dar prieš metus. Ši vieta priskiriama muziejaus teritorijoje, tad ceremonija čia galima tik vakarėjant, po 18 val. Tačiau visos sąlygos įvykdomos, nes čia – tiesiog tobula!

Vakarinė dalis

„Palydėkime saulę“

Vakarinė šventės dalis pajūryje. Svajingiems romantikams patiks žavinga į jūrą besileidžiančios saulės panorama ir bangų ošimas. Šiaurinėje saloje suradome jaukų restoraną ant jūros kranto, kuriame galima mėgautis visais salos privalumais. Smagiai švęskite iki pat vidurnakčio, o šventę pabaikite nuostabiais fejerverkais, kurių atspindžiai žiba nurimusios jūros bangose.

Vakarinė dalis

„Kalnai“

Vakarinė šventės dalis kalnų peizaže. Ši vieta žavi nepakartojamu vaizdu į plytinčius kalnus, kiek tik akys užmato. Tai tobulas pasirinkimas vakarinei šventei. Erdvią terasą supa salos augmenija, kuriai dar daugiau šarmo suteikia vakarop įsižiebiantys žibintai. Tai romantiška vieta, kuri suvedė ne vieną porą.

Ceremonija bažnyčioje

„Ant kalvos“

Vestuvių ceremonija bažnyčioje ant kalvos. Vieta, kurioje prisieksite amžiną meilę turi būti ypatinga, o salos viduryje, ant aukštos kalvos stūksanti bažnyčia, kaip tik tokia ir yra. Jos link vinguriuoja kalnų keliukai, o atsiveriantys vaizdai užgniaužia kvapą ir leidžia patirti gyvenimo džiaugsmo skonį.

Ceremonija gamtoje

„Alcudia“

Šviečiant saulei čia šurmuliuoja daugybė poilsiautojų, o vakarėjant „Alcudia“ paplūdimys atveria savo grožį ir puikiai tinka vestuvių ceremonijoms. Aukštesnis krantas leidžia gėrėtis jūros panorama, o brizo nugairinti medžiai šnibžda amžinos meilės užkalbėjimus.

Ceremonija gamtoje

„La Alcudia“

Jei Maljorkos saulės bučiniai per karšti, leiskite šimtametėms pušims liudyti Jūsų meilę. Savo šešėliu jos švelniai apgaubs, tačiau kartu galėsite mėgautis nepakartojama dangaus žydrynės ir jūros mėlio panorama, kiek tik akys užmato.

Ceremonija gamtoje

„La Alcudia 2“

Šiaurinė salos dalis idealiai tiks romantikams, kuriems saulės bučiniai pernelyg karšti. Gaiviu prieglobsčiu pasirūpins brizų nugairintos šimtametės pušys, o savo priesaikos žodžius tarsite bangų, kuriose žaižaruoja saulės zuikučiai apsuptyje, kiek atokiau esančiame balto smėlio paplūdimyje.

Ceremonija gamtoje

„Kupolas“

Tai originali, prabanga dvelkianti ir unikali vieta, žmogaus rankų kūrinys, įkurdintas ant uolėto jūros kranto krašto. Kupolas paslėps ir nuo karštų saulės bučinių, ir nuo švelniai užliūliuojančio jūros vėjo. Vos čia įžengus pakeri romantiška atmosfera, kuri su kiekvienu oro gurkšniu užvaldo vis labiau ir labiau. Pasirinkę šią vietą neabejotinai suprasite, kodėl vestuvės Ispanijoje tokios romantiškos ir tiesiog dvelkia magija.

Vakarinė dalis

„Terasa“

Savo šventei rinkitės išskirtinę vietą – tai terasa, įsikūrusi ant viešbučio stogo ir lepinanti itin plačia salos panorama. Vakarėjant savo šiluma čia dar lepina saulė, o sutemus sušildo muzikos melodijos ir smagūs šokiai, kuriais galite mėgautis iki pat vidunakčio.

Ceremonija bažnyčioje

„Bazilika“

Vestuvių ceremonija bazilikoje. Prisiekite savo meilę prieš Dievą šioje ypatingoje vietoje. Bazilikos grožis vos įžengus užgniaužia kvapą ir pribloškia didybe. Ne mažiau įspūdingas ir autentiškas kiemas, esantis greta bazilikos pastatų komplekso, pačiame Palmos centre. Iki bazilikos apie 10 min. žingsniuosite jaukiomis mažomis gatvelėmis – tai simbolinis kelias. Po ceremonijos iš karto galėsite vykti švęsti – dokumentai metrikacijos skyriui bus paruošti po mėnesio.

Ceremonija gamtoje

„Cala“

Visada saulės nutvieksta uolėta turkio spalvos įlanka – tobulas pasirinkimas privačiai ceremonijai. Čia atsiveria nuostabūs vaizdai, o ramybę sudrumsčia nebent patyliukais dreifuojančios jachtos. Tai magiškas gamtos prieglobstis, kuris padės susikurti tobulą akimirką ir neišdildomų atsiminimų.

Vakarinė dalis

„Kupolas“

Prabangos dvelksmas ir jūros bangų galybė – visa tai siūlo išskirtinis restoranas, kviečiantis į unikalų kupolą. Čia telpa iki 16 asmenų, o didesnėms grupėms skirtas stalas gali driektis taip toli, kiek tik reikia. Ši vieta išsiskiria savo atmosfera ir gamtos bei žmogaus kūrinių samplaika.

Ceremonija gamtoje

„Švyturys“

Vestuvių ceremonija salos rytuose. Čia pateka saulė ir savo žaismu žavi bangos. Ceremonijai parinkome atokesnę vietą, kurioje atsiskleidžia gamtos grožio magija: baltas smėlis, kranto uolienos ir savita pajūrio augmenija kuria unikalų paveikslą. Ištarkite vienas kitam meilės žodžius, palaimingai nutvieksti rytinės saulės spindulių.

Ceremonija bažnyčioje

„Juan“

Savita, unikali ir įspūdinga bažnyčia spinduliuoja savo aurą. Ji pradėta statyti dar ankstyvais 1622 metais ir savo žavesį išlaikė iki šiol. Šią šventą vietą rasite salos rytuose – tai ypatinga vieta santuokos sakramentui priimti ar kūdikio krikštui atlikti.

Vakarinė dalis

„Šiaurė“

Kaip sufleruoja pavadinimas, restoranas įsikūręs salos šiaurėje, tačiau čia anaiptol ne šalta. Priešingai: terasoje viskas čia sukurta taip, kad saulė gausiai šildytų, tačiau per daug nenubučiuotų. Atsiveriantis jūros vaizdas kontrastuoja su kalvos papėdėje išsidėsčiusia gyvenviete, kuri taps nepakartojamu fonu įspūdingoms nuotraukoms.

Vakarinė dalis

„Akvariumas“

Vandens pasaulio mėgėjams ir originalumo ieškotojams turime puikų pasiūlymą – šventinę vakarienę surenkite akvariume. Čia jus apsups vandenyno mėlis ir įspūdingi jo gyventojai, o prieblanda suteiks prabangiai romantišką atmosferą. Išskirtiniai potyriai ir neišdildomi įspūdžiai!

Ceremonija gamtoje

„Sodas“

Jei norite, kad šventė prasidėtų iš karto po ceremonijos, jai paruošime vietą viešbučio sode. Čia žaliuoja kiek egzotiška salos gamta, o kitomis smulkmenomis pasirūpinsime mes. Pasižadėkite vienas kitam ir tuoj po ceremonijos pradėkite šventę – juk dalintis laime taip smagu!

Ceremonija gamtoje

„Costa“

Pajūrio pušų peizažas ir tolumoje plytintys kalnai užtikrina romantišką atmosferą. Šią vietą pasieksite per išpuoselėtą modernų prancūziško stiliaus sodą, o vakare šarmo aplinkai suteiks žibintai. Čia galite surengti išskirtinę ir įsimintiną ceremoniją, o visiems šią vietą įsimylėjusiems iš pirmo žvilgsnio, siūlome čia organizuoti ir vakarinę šventės dalį – tai tikros ispaniška atmosfera dvelkiančios vestuvės Maljorkoje.

Ceremonija gamtoje

„Paplūdimys“

Jei rengiate nedideles vestuves, kviečiame atrasti „slaptą“ rojaus kampelį, kuriame susitinka gamtos žaluma, purus paplūdimio smėlis ir svaigiai žydra jūra. Ši rytinės salos dalies oazė idealiai tiks ankstyvoms ceremonijoms arba romantiškam vakariniam pasižadėjimui.

Vakarinė dalis

„Palmė“

Jau iš pirmojo žvilgsnio šią vilą įsimyli visi ją pamatę. Nesuskaičiuojama gausybė vijoklinių gėlių, romantinio stiliaus eksterjeras ir prabanga dvelkiantis vidinis kiemas, kurio akcentas – į dangų besistiebiančios palmės. Tai neabejotinai išskirtinio grožio vieta, talpinanti 16 asmenų. Idealus pasirinkimas kamerinėms vestuvėms.

Vakarinė dalis

„Ispaniška vila“

Čia galite mėgautis saulės spinduliais ir gaiviu jūriniu salos vėjo gūsiu, mėgautis skaniu maistu, puikia kompanija ir pajusti tikrąją ispanišką dvasią. O saulei besileidžiant leiskite kūną užvaldyti aistringiems ispaniškiems ritmams ir šventės linksmybes pratęskite iki sutemų. Šioje vietoje yra trys skirtingos terasos privačiai šventei švęsti.

Vakarinė dalis

„Kalnų apsuptyje“

Ši nedidelė ir jauki vila leis atsipalaiduoti ir mėgautis kiekviena šventės akimirka. Čia vienu metu gali apsistoti iki 12 asmenų, kurie galės mėgautis ne tik visais salos privalumais, bet ir įspūdinga, rodos, visaapimančia kalnų panorama.